21 Ekim 2015 Çarşamba

BALMAIN X H&M NEW YORK LANSMANI


Dün gece New York Wall Street'te, Balmain x H&M koleksiyonu, ünlülerin yer aldığı bir kitle karşısında bir defileyle dünyaya tanıtıldı. Olivier Rousteing tarafından tasarlanan göz alıcı, güçlü ve zengin detaylı koleksiyonu ilk kez gören özel konuklar arasında Kylie Jenner, Diane Kruger, Rosie Huntington-Whiteley  ve Alexa Chung vardı. Koleksiyon, 5 Kasım 2015'ten itibaren dünya çapında 250 mağazada satışa sunulacaktır. Balmain x H&M koleksiyonu 5 Kasım Perşembe, tüm dünyayla aynı anda H&M Zorlu Center, H&M İstinye Park, H&M Bağdat Caddesi ve H&M Ankara CEPA mağazalarında olacak. 


Fütüristik metro sistemi temalı ortamda, moda ve müzikle birlikte koleksiyonun kutlandığı gece Rousteing'in tasarımları kadar cesur ve güçlüydü. Kendall Jenner'in yer aldığı kampanya müzik videosunun özel gösteriminden sonra dans grupları, konukları Gigi ve Bella Hadid, Jourdan Dunn, Karlie Kloss, Joan Smalls ve Alenssandra Ambrosio gibi mankenlerin de yer aldığı defileye hazırladı. 


Defileden sonra, Backstreet Boys 90'ların enerjisini canlandıran özel canlı performansıyla katılanları şaşırttı. Ünlüler ve moda basının yer aldığı kitle bu enerjiyle birlikte gecenin ilerleyen saatlerinde #HMBalmaination'ı kutladı. Dünyadaki tüm hayranlar, canlı yayın uygulaması Periscope üzerinden etkinliği izlemeye davet edildi. Etkinlik, sosyal medyada ise #HMBalmaination hashtag'iyle izlenebiliyordu.


Balmain'in Kreatif Direktörü Olivier Rousteing, "Bu gece benim bir hayalim gerçekleşti. Ortamın enerjisi inanılmazdı ve Backstreet Boys grubunun yalnızca Balmain x H&M için performans sergilemesi harikaydı. H&M'le işbirliği yapmak benim için bir onur ve bugünkü lansman hiçbir zaman unutamayacağım bir şey olacak" diyor.  
H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson görüşlerini paylaşarak, "Lansman enerji dolu, pozitif ve göz alıcı haliyle Balmain x H&M koleksiyonunu tam olarak yansıtıyordu. Bu, hayatta bir kez yaşanılabilecek bir deneyimdi ve koleksiyon mağazalarda yerini aldığında bu hissi dünyanın her yerindeki müşterilerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz" diyor.

3 yorum:

 1. elinize sağlık :) ben de heyecanla bekliyorum koleksiyonu!

  YanıtlaSil
 2. Spread contain Be more mindful about the advertising promises too Fat free will not constantly equate to reduce calories In addition to low sugar will not indicate it is lower in body fat or perhaps calories GC FIT 360 Therefore look at brand prior to produce ones invest in It is possible to gain rapid quick fat loss by using these kinds of simple steps Therefore go.

  http://www.supplementssellers.com/gc-fit-360-garcinia-cambogia/

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil